Business Ekonomika Nezařazené

PayPal Coin: zde je nová kryptoměna, která zpochybňuje bitcoiny

Paypal Coin by mohl být hypotetický název nové kryptoměny stejnojmenné společnosti. Ve studiu by se dokonce objevilo nové logo, které by bylo oceněno za uznání nové virtuální měny.

Trh s kryptoměnami , který se původně zrodil jako určitý druh experimentu, se nyní zkonsolidoval s působením bitcoinu , etheru a dalších digitálních měn. Investoři jsou nadšeni, že jsou součástí tohoto nového systému ekonomického řízení. Do kotle se hodí i Paypal . Pojďme zjistit více.

Bloomberg obdržel potvrzení pro novou kryptoměnu. Společnost založená Elonem Muskem si jistě nenechá ujít příležitost vstoupit do nového digitálního byznysu. Je to jedna z nejdůležitějších platforem celosvětově uznávaných.

Důkaz přítomnosti Paypalu na trhu vyšel zcela neformálním způsobem z analýzy iOS verze aplikace. Zdrojový kód ve skutečnosti ponechal prostor pro hodnocení skrytého obrázku, který ukazoval hypotetické logo, které má být použito pro novou měnu krytou americkým dolarem.

José Fernández da Ponte – senior viceprezident PayPal pro kryptoměny a digitální měny – řekl pro Bloomberg mikrofony:

„ Zkoumáme stabilní měnu; pokud a až se pokusíme pokročit vpřed, budeme samozřejmě úzce spolupracovat s příslušnými regulátory “.

Možnost prozkoumat, která se však téměř jistě objeví na trhu v zápalu, i když ne v krátkodobém horizontu. Budeme mít brzy Paypal Coin ? Nemůžeme říci, a proto si vyhrazujeme právo vrátit se k tématu později.